Drzwiczki kominkowe na wymiar

1 - 2 z 2
Proszę o kontakt
ID #8176
Odsłon : 53 / Opublikowany 2 tygodni temu

Stojąca na wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był w stu procentach zadowolony z jej usług. W związku z tym drzwiczki produkowane są pod wymiary określone przez klienta. W swojej ofercie posiada teraz trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych.

Firma bazuje na materiałach najwyższej jakości. Jej siłą jest też mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który bardzo dobrze zna się na powierzonej pracy. Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów doskonałej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, wiedząc bardzo dobrze, że często to od nich zależy efekt, który uzyskuje się ostatecznie. Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma troszczy się o stuprocentowe zadowolenie swoich klientów. To właśnie dlatego ma w swojej ofercie wyroby najwyższej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Piotr Mielańczuk
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Lubuskie
  Zielona Góra
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Piotr Mielańczuk
  Kraj Polska
  Województwo Lubuskie
  Adres Zielona Góra
  Typ Prywatny
  Drzwiczki kominkowe na wymiar - 1/2
  Drzwiczki kominkowe na wymiar - 2/2
  Drzwiczki kominkowe na wymiar
  Stojąca na wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był w stu procentach zadowolony z jej usług. W związku z tym drzwiczki produkowane są pod wymiary określone przez klienta. W swojej ofercie posiada...
  Proszę o kontakt